fbpx

podcast o empatii

Podcast o empatii, czy jak słuchać siebie i siebie nawzajem.  Jeśli Ci się spieszy, to tutaj znajdziesz najbardziej aktualny odcinek. Zapraszam Cię do posłuchania.

Podcast o empatii  powstał dla tych, którzy nie mają czasu czytać, albo wolą słuchać.

Skąd pomysł na podcast o empatii?

Część podcastów, to zapisy audio niektórych opublikowanych dotychczas wpisów na blogu, albo w mediach społecznościowych. Staram się nagrywać rzeczy, które są ponadczasowe, a stoi za tym prosta intencja inspirowania do zmiany myślenia o empatii, o sobie, o świecie. Bo dzięki temu świat dookoła będzie lepszy.

Czego się spodziewać w nagraniach?

Prosto w słuchawki otrzymasz wiedzę, moje doświadczenia  oraz  praktyczne zastosowanie zarówno empatii jak i neruobiologii, które mogą Cię wspierać  w codziennym życiu.  Dostaniesz przestrzeń na znalezienie odpowiedzi na pytania, które zadaję. Dostaniesz miejsce refleksję. Staram się mówić krótko i konkretnie. To nie są godzinne nagrania – staram się zmieścić w maksymalnie 20 minutach.
Zapraszam do słuchania.

Od czego zacząć słuchać?

Zacznij od najbardziej aktualnego odcinka – jest spora szansa, że czytasz tę stronę, bo to właśnie promocja ostatniego odcinka przemknęła Ci przez oczy. Jeśli masz zacząć słuchać od najbardziej topowego, który jest słuchany kilkakrotnie przez każdego, to polecam “Mózg w dłoni, czyli jak utrzymać emocje w garści“. Niektórzy mówią, że zaproponowany tam sposób oglądania emocji jest skuteczny w życiu. Ale na szczęście to mówią tylko niektórzy – Ty możesz sama / sam sprawdzić jak to będzie dla Ciebie.

Gdzie znajdziesz podcast o empatii?Gdzie znajdziesz podcast o empatii?

Zapisy audio są poniżej, ale również są dostępne również w serwisach: ApplePodcastsSpotifyGoogle PodcastsSpreakerCastBox, DeezerPodcast Addict oraz YouTube.