fbpx

Siła Słuchania

czyli Joanna Andryszczak-Lewandowska

Uczę ludzi słuchać siebie i słuchać siebie nawzajem po to, aby budować trwałe i autentyczne relacje.

Pracuję indywidualnie jako empatka, coach i mentorka oraz z grupami jako trenerka.

Zapraszam na sesje empatii, life & business coachingu, mentoringu, sesje metamorfozy lub ustawienia systemowe.

Formalnie: ICF ACC Coach, trenerka komunikacji bez przemocy (NVC), konsultantka biznesowa, w trakcie akredytacji Mentorki EMCC, Certyfikowany Coach Prowokatywny, Praktyk NLP, Certyfikowana Praktyczka Resonant Healing, facylitatorka ustawień systemowych (które również wykorzystuję w organizacjach); podcasterka.

lewandowska.coach

Lewandowska.Coach to moje alter-ego w świecie biznesu.
Pomagam wdrażać w organizacjach #constantfeedback: kulturę pracy opartą o #RightPlaceRightTime informację zwrotną bazującą na uważności, otwartości i empatii, która buduje trwałe relacje biznesowe. Rozwijam #HumanCapital liderów i w zespołach. Korzystam z dobrodziejstw neurobiologi interpersonalnej, przywództwa sytuacyjnego i porozumienia bez przemocy. Jestem mentorem i coachem z doświadczeniem w biznesie.

Przez 18 lat pracowałam w instytucjach finansowych jako analityk, lider zespołów, menedżer i członek zarządów, konsultant, doradca. Jako były menedżer funduszy private equity/venture capital, mam doświadczenie w pracy z różnymi branżami oraz w wielokulturowych, międzynarodowych organizacjach.

resonantHealing.space

Resonant Healing / Resonant Language, czyli po polsku język rezonansu jest propagowany przez Sarah Peyton, jako metoda łącząca neurobiologię, porozumienie bez przemocy i empatię.
Język rezonansu czyni nasze mózgi „szęśliwszym miejscem do życia”.

Język rezonansu wykorzystuję w sesjach indywidualnych w sytuacjach, gdy klienci mierzą się z nawracającymi falami emocji, fiksacjami, czy też nawrotami nieprzyjemnych wspomnień.

Język rezonansu zmienia się nasz sposób patrzenia i dzięki zjawisku neuroplastyczności powoduje zmianę ograniczających przekonań, wspiera budowanie nowych nawyków, pozwala lepiej się ze sobą dogadywać.

Ustawienia systemowe, które facylituję również przeprowadzam używając języka rezonansu.